•  

    Aytuğlu iletişim hattı: (+90) 216 410 80 52FP Diesel

FP Diesel Ticari Motorlar için Kanıtlanmış Teknolojiler

FP Diesel® ile her bir yedek parçada ve sızdırmazlık bileşeninde ve zorlu çalışma ortamlarında gelişmek üzere tasarlanmış üstün, öncü teknolojilerin eksiksiz bir teklifine sahip olursunuz.

FP Dizel Enerji Kiti

İçerideki son teknoloji metalürjiden dışarıdaki özel kaplamalara kadar, FP Dizel yedek parçaları ileri teknolojilerle donatılmıştır. Bu parçaların arkasındaki ödüllü mühendislik konseptleri, size güvenebileceğiniz problem çözme avantajları sağlar.

FP Diesel'in en son yenilikleri, yeni ve eski motor bakımlarındaki servis sorunlarını dikkate alır ve üretime yansıtır. FP Diesel marka yedek parçaları kullandığınızda, performans ve uzun ömür için gerekli yüksek kaliteli parçalara ve yeniden farksız nitelikte teknolojik motorlara sahip olursunuz.

DRiV küresel araştırma tesisleri ağı aracılığıyla FP Diesel, her yeni motor onarım çözümünü geliştirir ve test eder, motorların yeniden inşasında karşılaşılan değiştirme zorluklarını ele alır ve çoğu durumda orijinal malzeme ve tasarımları geliştirir.

FP Dizel yedek parçalarıyla binlerce saat çalıştıktan sonra, her motorun kendine özel taleplerine ve çalıştığı ortamı dikkate alarak tasarlanmış olan, güvenilir teknolojiler biçiminde bir onarım çözümü elde edersiniz.

Alıntı: https://www.drivparts.com/brands/fp-diesel.html


FP Diesel Tüm Premium Yedek Parçalar Için Kaynağınız

FP Diesel markalı yedek parçalar, Cummins ve bilinen birçok dizel motor için OEM ve aftermarket olarak, konusunda dünyada çok önemli bir yere ve güvenilirliğe sahiptir. Cummins® için hassas tasarımlı motor parçaları talep ettiğinizde dünya lideri olan Federal-Mogul Motorparts'a, ve DRİV’e güvenebilirsiniz.

Silindir komponentleri yakıt, hava, yağlama ve soğutma sistemleri için ayrı ayrı parçalara kadar FP Diesel bileşenleri, ağır hizmet tipi motor uygulamaları için yedek parçalarda en iyi teknolojileri sunar.

FP Diesel parçalarınız kapsamlı bir garanti programı ile desteklenmektedir.

Günümüzün en zorlu çalışma motorlarında gelişen güç aktarma teknolojileri için FP Diesel'i seçin. Yenilikçilik ve Satis sonrası çözümler ise FP Diesel’in size sunduğu özel avantajıdır.

Firmamız Aytuğlu Dizel Ltd.Şti. FP firmasının kurulduğu ilk günden bu yana FP Diesel markalı Cummins yedek parçaların Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.

Cummins motorlar için FP Diesel markalı yedekleri stoklarımızdan temin edebilirsiniz.

Özellikle 6BT, 6CT, QSB, QSC, NTA855, VTA28, KTA19, KTA38, KTA50 gibi Cummins motor modelleri için FP Dizel Cummins yedek parçalar, müşterilerimiz tarafından öncelikle tercih edilmektedir.

FP Dizel Cummins Yedek Parça

Parçaların tam listesi için FP Diesel broşürünü inceleyebilir, web sitesine tıklayabilir veya tarafımızdan bilgi alabilirsiniz.
FP Diesel ayrıca Caterpillar®. Detroit Diesel®. Case IH®. John Deere® Komatsu®, Mack® ve International®, için eksiksiz bir eşdeğer yedek parça yelpazesi sunmaktadır.
Firmamız Aytuğlu sadece FP Diesel’in Cummins motorlar için yedek parçalarının distribütörlüğünü yapmaktadır.

FP Diesel Resmi Sertifikalar