•  

    Aytuğlu iletişim hattı: (+90) 216 410 80 52Cummins Jeneratör ile Kesintisiz Güç!

En son teknoloji ile donatılmış Cummins jeneratör setleri 2.5 kW ile 3500kW arasında çok geniş bir güç yelpazesine ve 0.6KVA ile 30.000KVA arasında alternatörlere sahip olabilmektedir. Alternatör seçenekleri olarak Stamford, AvK veya Markon sunulmakta.

Kuzey Amerika, Hindistan, Çin ve Avrupa’da ki fabrikalarında üretilen Cummins jeneratörler en zor koşullarda hizmet verecek şekilde tasarlanmaktadır. Özel durumlarda Cummins jeneratörler, -müşterinin isteği doğrultusunda- hizmet alınacak bölgenin iklimine uygun olarak üretilebilmekte, böylece çöl sıcaklarından, kutup soğuklarına, her alanda tam verimle çalışabilmektedir. Ülkemizin değerli firmalarından Aksa ve Teksan firmaları çeşitli güçlerdeki jeneratör gruplarında Cummins marka dizel motorlar kullanmaktadırlar.

Cummins jeneratör seçimi ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak isterseniz http://www.cummins.com/powergeneration web sitesini inceleyebilirsiniz. Eğer Cummins jeneratörlerin broşür, katalog, teknik özellik, güç tablosu, yakıt tüketimi, ağırlık ve boyut gibi detaylarını incelemek ya da indirmek isterseniz; http://www.cumminsgdrive.com/ sitesindeki download bölümünü kullanabilirsiniz.

Cummins Jeneratör