•  

    Aytuğlu iletişim hattı: (+90) 216 410 80 52Cummins Jeneratör – Cummins Onan Yedekleri

1925 yılında David W. Onan tarafından kurulan firma, 1992 yılında Cummins bünyesine dahil olmuştur. Günümüzde denizcilikte, ticari hareketli araçlarda, evlerde, portatif kullanımda tercih edilen tüm Onan Jeneratörler Cummins’in Indiana ve Minneapolis’deki Cummins Güç Sistemleri fabrikasında yüksek kalite standartlarında üretilmeye devam etmektedir.

Cummins Onan güç sistemleri Dünya üzerinde aynı konudaki diğer firmalar ile kıyaslandığında önemli bir fark gösterir. Çünkü Cummins gereken tüm bileşenleri tek bir noktadan müşterilerine sunan yegâne marka olma özelliğine sahiptir. Onan jeneratörlerin tasarımları, kontrol, transfer panoları, switch ve paralelleme sistemleri ve her noktada destek hizmeti Cummins güç sistemlerini diğer markalardan farklı bir konuma taşır.
Onan yedeklerine ihtiyaç duyduğunuzda Jeneratörün modelini öğrenmek isterseniz Onan jeneratörünüzün modelini ve seri numarasını görebileceğiniz etiketin yeri ile ilgili olarak aşağıdaki resimleri inceleyiniz.


Çeşitli Onan Cummins Jeneratör modelleri için resimler:

Cummins Onan yedeklerini firmamıza sorabilir Orijinal Onan yedek parçaları için teklif alabilirisiniz.

Bilgi vermesi amacıyla çeşitli Onan yedekleri için bir Onan yedek parça listesi aşağıda yer almaktadır.


ONAN YEDEK PARÇA LISTESİ

Cummins motor yedek parçaları üzerinde 40 yılı aşkın deneyime sahip bir firma olarak, Cummins Onan yedekleri ile ilgili her konuda sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

İhtiyaç duyulabilecek Cummins Onan yedekleri arasında, Onan motorlar için piston, segman, gömlek, yatak, burç, eksantik mili, krankşaft, sibop, conta gibi tüm rektifiye malzemelerin yanı sıra; hararet müşiri, yağ müşiri, basınç sensörü, EFC yakıt kontrol kartı, mazot pompa aktuatörü, devir okuyucu manyetik pick-up, mazot pompası için solenoid bobin gibi elektrik ve elektronik donanım parçalarını veya Onay kayış ve Onan filtreleri sayabiliriz.

Cummins Onan Yedekleri

Cummins motorlar veya Cummins Onan yedekleri ve Onan jeneratörler ile ilgili çeşitli broşür, katalog ve teknik bilgi içeren bazı dosyalar için aşağıdaki linklere tıklayınız.

http://www.aytugluyedekparca.com/kutuphane/

https://power.cummins.com/generator-list

https://power.cummins.com/cummins-onan-quiet-diesel-generators

https://power.cummins.com/sites/default/files/F-1439.pdf?_ga=2.45802084.1985507889.1516477576-1163600546.1483959740

43 yıldır sektörde olan Aytuğlu Cummins motorlar ile ilgili oldukça kapsamlı bilgi birikimine sahiptir. Bununla beraber, Onan yedekleri ile ilgili olarak tarafımıza doğru parça numarası ile başvurulması tekliflerin hatasız hazırlanabilmesi yönünde büyük önem taşımaktadır.

Aytuğlu Dizel’in satışını yapmakta olduğu Cummins yedek parçalar ile ilgili bilgi ve Cummins yedek parça resimleri için aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz.
https://www.aytuglu.com/cummins-yedek-parca