•  

    Aytuğlu iletişim hattı: (+90) 216 410 80 52Cummins İstanbul Distribitörlük – Bayilik

Cummins İstanbul Anadolu yakası Tuzla’da, Aytuğlu Dizel İstanbul Küçükyalı’da

Dünya üzerindeki en büyük motor üreticilerinden biri olan Cummins İstanbul Anadolu yakasında bir distribütörlüğe sahiptir. Firmamız Aytuğlu Dizel Ltd. Şti Cummins’in İstanbul’daki resmi bayisidir. Yaklaşık 50 yıldır Cummins parçalarının İstanbul merkezli firmasından satışını yapan Aytuğlu, 2013 yılından bu yana Cummins İstanbul bayiliğini sürdürmektedir.
Stoklarımızda üretim yılı çok eskilere dayanan klasik Cummins motor modelleri dahil, en yeni model Cummins’lere kadar her çeşit Cummins Dizel motor yedek parçası tutulmaktadır. Motor modelleri için web sitemizdeki  https://www.aytuglu.com/cummins-motorlar/motor-modelleri/ sayfamızı inceleyebilir ya da Cummins’in http://cumminsengines.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz. Stoklarımızda tutulan yedek parçaları incelemek için ise https://www.aytuglu.com/cummins-yedek-parca/ sayfamızı inceleyebilirsiniz.
Motorunuz Cummins Istanbul ise bulunduğunuz şehir ise, ihtiyacınız olan Cummins Dizel parçalarını Küçükyalı E-5 kenarında olan firmamıza gelerek teslim alabilirsiniz. Elbette sipariş verdiğiniz Cummins’leri İstanbul içi kargolama yapmamız, ya da moto-kurye ile İstanbul adresinize teslim olanağımız da vardır ama faturanız kesilirken sizlere bir kahve ikram etmek ve sohbet etme imkanı bulmaktan da memnuniyet duyarız.
Dizelinizin motoru Cummins Istanbul ofisimiz ise bulunduğunuz şehre oldukça uzak ise, o zaman ilgili arkadaşlarımız siparişlerinizi aynı gün içinde hazırlayıp, kargo firmaları veya nakliyat ambarları kanalı ile size göndereceklerdir.

Cummins İstanbul Türkiye dışında, Avrupa distribitörlük ağını incelemek, yedek parçalar ile ilgili bilgilere erişmek ve en son Cummins haberlerini öğrenmek isterseniz http://www.cumminseurope.com/ web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Linkler

www.cummins.com
Videolar


Holset Turbo Web Sitesi
Fleetguard – Cummins® Filtre Geçiş Numaraları
FleetGuard Web Sitesi

Yeni Web Sitemiz aytugluyedekparca.com Yayında!

cumminswebbanner

Yeni yayına aldığımız ve üzerinde uzunca bir süreden beri uğraş verdiğimiz aytugluyedekparca.com web sitemiz, zengin ve bilgilendirici içeriği ile yayında!


Resmi Sertifikalar