•  

  Aytuğlu iletişim hattı: (+90) 216 410 80 52Tüm Cummins® Servis Noktalarına Hizmet

Aytuğlu 50 yıllık tecrübe ile Türkiye’deki Cummins servis hizmeti veren atölyelere yedek parça sağlamaktadır.

Aytuğlu’nun bugün sahip olduğu deneyim, uzman kadrosu ve bilgi birikimi; 50 yıllık bir geçmişe dayanmaktadır.

Eğer bir Cummins motorunuz var ve sorun yaşıyorsanız, Cummins servis ihtiyacınız var demektir.

Size önerimiz, mutlaka konusunda uzman bir Cummins servis noktasına ulaşıp probleminize çözüm bulmanızdır. Klasik Cummins motorlar PT / PTD adı verilen özel bir yakıt sistemine sahiptir. Mazot pompa ve enjektör ayarları özel ayar tezgâhları olan Cummins servis noktalarında test ve kalibrasyon işlemine tabi tutulmaktadır.

Cummins motorunuzdan tam verim almanız için avans ayarlarının da konusunda uzman Cummins motor ustalarının kontrolunda yapılması çok önemlidir. Önemle üzerinde durmak istediğimiz konu, daha önce Cummins motora servis vermemiş kimselerin motorunuza el sürmesine izin vermemeniz… Kısaca; konusunda uzman bir Cummins servis seçerek, doğru parça ve zamanında bakım ile motorunuza değer verin diyoruz.

Cummins servis noktalarının bulunduğu yerleri görmek isterseniz aşağıdaki linki kullanarak Cummins’in Dünya üzerindeki servis noktalarının yerlerini görebilirsiniz.
https://locator.cummins.com/

Her yıl deneyim kazanan ve bu tecrübeleri müşterilerine daha kaliteli hizmet sunabilmek için kullanan Aytuğlu, şuanda oldukça zengin bir stoğa sahiptir.

Bu stoklarda, iş makineleri, jeneratörler, endüstri ve denizcilik başta olmak üzere, birçok alanda kullanımı yaygın olan Cummins® Dizel motorlarının orijinal yedek parçaları ve dünyaca tanınmış yan sanayi markaların ürünleri yer almaktadır.

Tüm Cummins® motor modelleri için conta, piston, krankşaft, elektronik donanım, pompa, enjektör, yatak, tamir takımları gibi ihtiyaç duyulabilecek her türlü yedek parça, en hızlı ve güvenilir yoldan müşterilere iletilmeye hazırdır. Konusunda uzman yedek parça satış danışmanları ile irtibata geçilerek, Cummins® parça talebinizi güvenle ve kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Cummins®’in modern motorlarının yanı sıra, üretim dışı kalan klasik modellerin yedek parçaları da stokta tutulur ve satın alınan ürünler, distribütör güvencesi ile müşteriye teslim edilir.

Satışta olan yedek parçaların ait olduğu Cummins® motor modellerinden bazıları:

 • 4BT-3.9
 • 6BT-5.9
 • 6CT-8.3
 • KT-19
 • KT-38
 • KT-50
 • LT-10
 • M-11
 • N-14
 • NTA-855

Not: Yukarıda, piyasada bilinen isimleri ile belirtilen motor modelleri, birçok alt gruba ayrılır.

Aytuğlu’nun aktif olarak distribütörlüğünü ve bayiliğini üstlendiği markalar:

Cummins® Türkiye
Firma, Cummins® Türkiye’nin resmi bayisi konumunda olup, satılmakta olan Orijinal Cummins® parçalar, Cummins®’in garantisi altındadır.

FP Diesel
Aytuğlu Dizel, dünyanın en büyük yedek parça üretimine sahip firmalarından Federal Mogul Corp.’ın “Ağır iş makineleri”için motor yedeklerini sağlayan, prestijli ve güvenilir markası FP Diesel’in Türkiye resmi yetkili satıcısıdır. Federal Mogul firması ISO.9001 sertifikasına sahip olup, OEM üretici konumundadır.

PAI Industries
Amerika’nın, konusunda lider firmasıdır. Türkiye resmi yetkili satıcılığı yapılmaktadır. Firma ISO.9001 sertifikasına sahiptir.

Pro Power Products
Pro Power ürünleri 1997 yılından bu yana Cummins® dizel motor yedek parçalarında güvenilir ve alternatif bir marka olarak satışa sunulmaktadır.

Misyon
Aytuğlu, huzur içinde ve güvenle hizmet alınabilecek bir ortam sunar, gelen her talebi ciddiyetle ele alır ve müşterilerini doğru parçalarla buluşturur.

Vizyon
50 yıla yakın tecrübesi ile sektörde yer alan Aytuğlu’nun hedefi, bayilik ve distribütörlüklerini sürdürdüğü firmalarla ve müşterileriyle olan ilişkilerinde dürüstlüğü ve güvenilirliği ilk planda tutup, sahip olduğu kalite düzeyini ileri taşımaktır.

Ödeme Seçenekleri
Firmamızın bir çok banka ile Mail-Order uzaktan ödeme sistemi anlaşması vardır. Bu sayede alışverişlerinizi kredi kartı ile veya mail order sistemi ile güvenle yapabilir ve siparişlerinizin derhal sevk edilmesini sağlayabilirsiniz.
Arzu ederseniz, alışverişlerinizi taksitlendirmeniz de mümkündür.
Yurt içi ve yurt dışı tüm satışlar İstanbul’daki ofisten yürütmekte olup firmanın başka şubesi bulunmamaktadır.
Cummins Servis