Aytuğlu Dizel Yedek Parça San. Ve Tic. Ltd. Şti.
İdealtepe Mahallesi, Dik Sokak, No:13
34841, Maltepe, İstanbul
Tel: (+90) 216 410 80 52 (pbx)
Faks: (+90) 216 416 50 93
Email: yedekparca@aytuglu.com
VIEW ON YANDEX

DIRECTIONS TO AYTUĞLU

From Kadıköy

E-5 YOLU ÜZERİNDE BOSTANCI KAVŞAĞI GEÇİLİR DAHA SONRA KÜÇÜKYALI KARA YOLLARI DURAĞI GEÇİLDİKTEN SONRA İDEALTEPE KAVŞAĞINA DOĞRU İLERLER İKEN KAVŞAĞA GELMEDEN ÖNCE SAĞA SON ÇIKIŞTAN GİRİLİP HEMEN SONRA İLK SOLA DÖNEN SOKAK DİK SOKAKTIR.FİRMAMIZ DİK SOKAK 13 NUMARADA FAALİYETTEDİR.

From Kartal

E-5  YOLU ÜZERİNDE KARTAL YÖNÜNDEN KADIKÖYE İLERLER İKEN İDEALTEPE KAVŞAĞINA GELİNDİĞİNDE SAHİLYOLU TABELASI TAKİP EDİLİR.SAHİLE DOĞRU İLERLER İKEN İLK IŞIKLARDAN HEMEN SONRA SAĞA DÖNÜLÜR TAKRİBEN 30 METRE SONRA TEKRAR SAĞA DÖNÜLÜR.YAKLAŞIK 300 METRE KADAR BU SOKAKTA İLERLEDİKTEN SONRA YOL SOL TARAFA DOĞRU DÖNEREK DEVAM EDER.BU SOKAK DİK SOKAKTIR. FİRMAMIZ DİK SOKAK 13 NUMARADA FAALİYETTEDİR.

From Başıbüyük

İDEALTEPE KAVŞAĞINA GELİNDİĞİNDE SAHİLYOLU TABELASI TAKİP EDİLİR.SAHİLE DOĞRU İLERLER İKEN İLK IŞIKLARDAN HEMEN SONRA SAĞA DÖNÜLÜR TAKRİBEN 30 METRE SONRA TEKRAR SAĞA DÖNÜLÜR.YAKLAŞIK 300 METRE KADAR BU SOKAKTA İLERLEDİKTEN SONRA YOL SOL TARAFA DOĞRU DÖNEREK DEVAM EDER.BU SOKAK DİK SOKAKTIR. FİRMAMIZ DİK SOKAK 13 NUMARADA FAALİYETTEDİR.

From Coast Road

MALTEPE VEYA BOSTANCI TARAFLARINDAN HER İKİ YÖNDENDE GELİNDİĞİNDE İDEALTEPE,BAŞIBÜYÜK TABELASINDAN GİRİLEREK E-5 YOLUNA DOĞRU İLERLENİR.ÖNÜNÜZE GELEN İLK IŞIKLARDAN SOLA DOĞRU KÜÇÜKYALI TABELASI TAKİP EDİLİR TAKRİBEN 30 METRE SONRA TEKRAR SAĞA DÖNÜLÜR.YAKLAŞIK 300 METRE KADAR BU SOKAKTA İLERLEDİKTEN SONRA YOL SOL TARAFA DOĞRU DÖNEREK DEVAM EDER.BU SOKAK DİK SOKAKTIR. FİRMAMIZ DİK SOKAK 13 NUMARADA FAALİYETTEDİR.

Your Name: (required)

Your Email: (required)

Subject:

Your Message: